💳 GRATIS børnepengekredit ⚡ GRATIS og HURTIG levering
Favoritter
  • Din søgning

  • Se alle resultater ()

Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Sort

[BI023] Sistema
199,95 kr.
Varianter:
  1. Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Sort
  2. Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Pistachio
  3. Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Midnight Plum
  4. Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Ruby
  5. Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Concrete
  6. Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Concrete
  7. Sistema Termoflaske - Stainless Steel - 500 ml - Royal Teal
  • Gratis
    børnepengekredit

  • Gratis fragt
    på danske ordrer

  • Mere end
    80.000 varer
  • Leveringstid
    1-2 arbejdsdage

Sistema Termoflaske

Flot Sistema termoflaske i sort, rustfrit stål, som kan indeholde op til 500 ml.

Sistema termoflasken har en dobbeltvægget konstruktion, som gør den i stand til at holde væsker kolde i 12 timer og varme i 6 timer.

Sistema termoflasken har et skruelåg med en silikonebelægningning langs siden, som gør det nemt at få den til at lukke tæt.

Termoflasken er fri for BPA, og den må ikke kommes i opvaskemaskinen eller fryseren.

Dimensioner:
- 6,7 x 23,6 cm

Egenskaber

Mønster:
Ensfarvet

Fremstillet af

Stål:
100%
Varenr.:
BI023
Status:
På lager
MPN:
550-Ocean Blue, Minty Teal, Misty Purple, Co
Brand:
Sistema
Farvekode:
Ocean Blue, Minty Teal, Misty Purple, Co
Type:
Termoflasker
Farve:
Sort
Kollektion:
Sistema NOOS
Vælg dit leveringsland her: 

Vi tilbyder en nem og billig retur med vores returlabel til 29,95 kr. Du kan frit vælge om du vil returnere via PostNord, DAO eller GLS. Returlabelen indeholder omdeling til vores adresse, track and trace samt pakkeforsikring. Se udvalget af returlabels her.

Ønsker du mere dybdegående information om returnering? Se mere her: Returnering.

Laveste pris for dette produkt de sidste 30 dage: 199,95 kr.
Se flere lignende produkter her:  
Drikkedunke    Dunke og flasker    Sistema    Skole    Spisetid    Termoflasker    Tilbehør    Udstyr   
Tilføjet kurv